Sitemizde şuan toplam 1354 film bulunmaktadır.

İyi, Kötü Ve Çirkin 1969 Tek Parça Full izle

Loading...
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
İyi, Kötü Ve Çirkin 1969 Tek Parça Full izle

Oyuncu kadrosunda Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Eli Wallach, Aldo Giuffre, Rada Rassimov ve bir çok filmde rol alan kişiler oynamaktadır. Yönetmen koltuğunu ise Sergio Leone sahiplenmektedir. Tuco (çirkin), üzerine ödül konulmuş bir kanun kaçağıdır. Keskin nişancı Blondie (iyi) adlı kovboyla işbirliği yaparak kasabaları dolaşmaktadırlar. Tuco’yu kanun adamlarına teslim eden Blondie, ödülü alıp Tuco’yu asılmaktan son anda kurtarmaktadır. Bir kasabada işlerin ters gitmesi üzerine ortaklıkları bozulur.
Melekgöz (kötü) lakaplı Sentenza ise Bill Carson adında büyük miktarda altını ele geçirmiş eski bir askerin izini sürmektedir. Tuco’nun çölde Blondie’yi öldürmek üzere olduğu bir anda Bill Carson’la karşılaşmaları tüm planları değiştirir. Carson, altınları İç Savaş’ın hareketli olduğu bir cephede mezarlığa saklamıştır. Ancak Tuco mezarlığın yerini, Blondie ise mezarın adını öğrenebilmiştir. Mecburen işbirliğine tekrar dönen ikili altınları aramaya koyulur. Sonunda üçünün yolu altınların olduğu yerde birleşir. İyi, Kötü Ve Çirkin izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

İyi, Kötü Ve Çirkin tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

İyi, Kötü Ve Çirkin filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için İyi, Kötü Ve Çirkin full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.net iyi seyirler.

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 1966 - İtalya , İspanya , Almanya

IMDB Puanı: 8.9/10

Yönetmen: Sergio Leone

Oyuncular: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Eli Wallach, Aldo Giuffre, Rada Rassimov

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?