Sitemizde şuan toplam 1354 film bulunmaktadır.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Tek Parça Full izle

Loading...
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Tek Parça Full izle

Oyuncu kadrosunda Ali Sürmeli, Gürkan Uygun, Fırat Tanış, Emin Olcay, Haldun Boysan gibi bir çok filmde rol alan kişiler oynamaktadır Yönetmen koltuğunu ise Kürşat Kızbaz sahiplenmektedir. Babasını genç yaşta kaybeden Hamid, kendini bulabilme isteğiyle bir dergaha girer. Buraya ekmek yaparak hizmet eden ve her şeyi öğrenme arzusuyla yanıp tutuşan Hamid, kısa sürede hocalarının ve ustalarının sevgisini kazanmayı başarır. Anadolu’da Somuncu Baba namıyla bilinen ve Osmanlı’nın birçok ünlü düşünürünü derinden etkileyen Şeyh Hamid-i Veli’nin yaşam öyküsü ve ilahi aşkı arama öyküsü filmde anlatılıyor. Somuncu Baba: Aşkın Sırrı izlemek için 720p kaliteli partlarımızı kullanarak online olarak keyiflice seyredebilirsiniz.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı tek parça izle filmini keyiflice seyretmeniz sırasında sıradan bile olsa bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yorumlardan bizlere bildirin. Sorunu en hızlı şekilde çözüp iyileştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Somuncu Baba: Aşkın Sırrı filmi hakkında görüşlerinizi bizlerden esirgemeyiniz sizden sonra ki ziyaretçilerimiz izleyecekleri filmler hakkında görüşlere sahip olması açısından bu önemlidir.

Full HD ayrıcalığını sizlere getiren bizler için Somuncu Baba: Aşkın Sırrı full izle için alçak gönüllülüğünüzü çok görmeyin. hdfilmtekpart.net iyi seyirler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 0/0

Yönetmen: Kürşat Kızbaz

Oyuncular: Ali Sürmeli , Gürkan Uygun , Fırat Tanış , Emin Olcay , Haldun Boysan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Somuncu Baba: Aşkın Sırrı 2016 Tek Parça Full izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. erhan - 7 ay önce demiş ki:

  nasıl izleyeceğiz

 2. fatih - 7 ay önce demiş ki:

  somuncu baba filmi heyecanla bekliyorum

 3. hamsi - 7 ay önce demiş ki:

  film daha nete düşmedi beyler bayanlar bütün film sitelerinde yazanlar yalan ya fragman yada hiç bişiy yok haberiniz ola

 4. murat - 7 ay önce demiş ki:

  flim yokki admin flim nerdeee

 5. Zeynep - 7 ay önce demiş ki:

  İzlemek istiyorum

 6. Fatih - 6 ay önce demiş ki:

  Yorum yazdirirsiniz acilir diyorsunuz bahis sitesinden baska birsey avilmiyor

 7. MHÖ - 5 ay önce demiş ki:

  “Benim düşüncem…”
  Rezil bir film olmuş keşke bu filmi çekeceklerine o bütçeyle yeni mezun olmuş, senaryo ve diyalog yazımıyla uğraşan genç kardeşlerimize kısa film çekiminde, onların ufuklarını açmak adına yardımcı olunsaymış.
  Ne tarih araştırması var,
  ne karakter araştırması var (Şeyh hem “Buğday başağı ne kadar dolu olursa o kadar başını öne eğer” diyor hem de kendisi dimdik “Herkes odalarına çekilebilir” diyor. Bu adam şeyh sıfatını hakedecekse “Herkes odalarına çekilebilir” gibi riya kokan bir cümle kullanmaz. İzin vermez, izin ister. mesela “Evlatlarım müsade ederseniz artık odama çekileyim” gibi),
  ne dönemin giyim kuşamı ile alakalı bir araştırma var (izleyiciye göstermek için o kadar büyük bir muska taktırılmasına gerek yoktu. Ayrıca muska kıyafetin dışında durmaz riya olmasın diye elbisenin içinde taşınır.),
  ne mimaride doğru düzgün bir çalışma var (Yeni yapılmış bir caminin (yada külliyenin) dış cephe taş kaplamasındaki tadilat izlerini, renk farklılığını, erozyonları bilgisayar üzerinden düzeltmek bu kadar mı zor…).
  Aşkı aramak için yollara düşecek bir insanı (arabasının anahtarını getiren bir vale görünümüyle) bir asa ve yolluk azık ile bekleyen birini gördüğümde gerçekten gülmeden edemedim. Tamam islami kültürde asa önemli bir yer tutar ama özel araç gibi de ben çıkıyorum asam nerede durumunda da bir nesne değildir yani!…
  Bence film bizden çok uzak; dilimizi, dinimizi, kültür ve tarihimizi bilmeyen birinin zoraki yazdığı, zoraki yönettiği ve “-az bir bütçeyle çekeceksin” mecburiyetiyle yapılmış bir film gibi olmuş. Ayrıca kadrodaki oyuncular da normalde çok daha kaliteli oyuncular olmasına karşın, herhalde filmde bulundukları rolleri benimseyememişler (lisede müsamere izler gibi hissettiriyordu bana)
  Keşke filmin adı tanınmış bir şahsiyet ile değil de yuvarlama (belki uydurma, belki tanınmamış) bir isimle özdeşleştirilseydi.